top of page
Eğitim Modelimiz

Eğitim Modelimiz 

Maksimum öğrenme ve öğrendiğini uygulayabilme hedefleriyle yola çıkan kurumumuz öğrencilerin hayallerine giden yolun verimli zaman yönetimi ve planlanması ile doğru bir çalışma motivasyonundan geçtiğine inanmaktadır. Bu minvalde, etkin öğrenci danışmanlığı araçlarının kullanılması ve danışmanlığın en uygun kişi tarafından gerçekleştirilmesi esastır. Bu uygunluğun belirlenmesi öğrencinin ihtiyaç duyduğu danışmanlık profili ile danışmanın sahip olduğu yeteneklerin uyumluluğu ile mümkün olur. DR. GÖKDEMİR Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize en uygun danışmanı “Hedef Akran Eğitim Modeli” ile sunuyoruz. Bu eğitim modelimizin yanında öğrencilerimize eğitimlerini alacakları grup dersleri ile öğrencinin tercihine bağlı olarak özel ders imkanı sunuyoruz.  Grup derslerimiz öğrencinin tercihine bağlı olarak online veya yüz yüze olarak sunulacaktır. Online grup derslerinin verimliliğini artırmak adına kontenjanı 5 kişi ile sınırlı tutuyor ve derslerin sürelerini son bilimsel çalışmalar ışığında 30dk ile sınırlandırıyoruz. Bununla beraber gene online grup derslerinin etkinliğini artırabilmek adına öğrencinin derse katılımını esas alan interaktif öğrenme metotlarını uyguluyoruz. Bunun yanı sıra öğrencimizin öğrendiklerini test etmek adına sıklığı artan düzeylerde öğrencilerimizi sınavlara/yarışmalara tabi tutuyoruz. Eğitim alanındaki bir diğer önemli husus da hiç şüphesiz ki çalışma kaynaklarının ve eğitim materyallerinin doğru belirlenmesidir. Bu noktada yılları aşan tecrübemiz ile sınavlara hazırlık açısından en uygun kaynakları tespit edip öğrencilerimizin kullanımına sunuyoruz. Kısacası, bir öğrencinin ihtiyaç duyacağı her şeyi bu çatı altında bir araya getiriyor ve tüm samimiyetimizle öğrencilerimizin hayallerine giden yolda onların en büyük destekçileri olmayı arzuluyoruz.

Oynayan çocukların Üstten Görünüm
Hedef Akran Eğitim Modeli(HAKEM)

Hedef Akran Eğitim Modeli(HAKEM)

Liseye ve üniversiteye geçiş süreçleri öğrenciler açısından zorlu sınavların verildiği ve öğrencilerin çok yönlü (akademik, sosyal, psikolojik) desteğe ihtiyaç duydukları bir dönemdir. Bu dönemin sorunsuz bir biçimde atlatılabilmesi ve istenilen hedeflere ulaşılması ancak doğru bir danışmanlık ile mümkün olabilir. Doğru danışmanın kim olacağı ve hangi vasıflara sahip olacağı konusu ise birçok öğrenci ve ailesi açısından önemli bir problemdir. Bu problemin aşılması ve öğrencinin en uygun danışmanlık ile sınavlara hazırlanıp desteklenmesi ancak sağlam bir modelle sağlanabilir. Buradan hareketle, öğrencilerimize en etkin sınav danışmanlığını sunacak “Hedef Akran Eğitim Modeli”ni sizlere sunuyoruz. “Hedef Akran Eğitim Modeli” öğrencilerine çok yönlü bir danışmanlığı sağlayacak Hedef Akran’ları keşfetmeleri için yardımcı olacak ve öğrencinin başarısına ve iyiliğine giden yolda en büyük destekçisi olacaktır.

Hedef Akran Eğitim Modeli ile ilgili daha detaylı bilgi için yayınladığımız akademik makalemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.academia.edu/50136067/Bir_E%C4%9Fitim_Dan%C4%B1%C5%9Fmanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1_Y%C3%B6ntemi_Olarak_Hedef_Akran_E%C4%9Fitim_Modeli_HAKEM_

Ekran Alıntısı.PNG
Eğitim Kadromuz

Eğitim Kadromuzla Tanışın

WhatsApp Image 2021-07-19 at 12.18.04.jpeg

Dr. Cihan G.

  • Instagram

Marmara Üniversitesi

WhatsApp Image 2021-07-21 at 20.31.30.jpeg

Enis Ş.

  • Instagram

Boğaziçi Üniversitesi

WhatsApp Image 2021-07-21 at 20.32.53.jpeg

Sena K.

  • Instagram

Boğaziçi Üniversitesi

WhatsApp Image 2021-07-21 at 20.33.50.jpeg

Ali Ç.

  • Instagram

Galatasaray Üniversitesi

WhatsApp Image 2021-07-21 at 20.30.57.jpeg

Pınar P.

  • Instagram

Marmara Üniversitesi

WhatsApp Image 2021-07-21 at 20.30.36.jpeg

Halil  Y.

  • Instagram

Boğaziçi Üniversitesi

Öğrenci Tecrübeleri

ÖĞRENCİ TECRÜBELERİ

WhatsApp Image 2021-07-17 at 17.52.08 (1).jpeg

Emre G.

"Lise öğrencisiyim. Hem sınav stresimi yenmemde hem de ders başarılarımın artmasında çok yardımcı oldular. Teşekkür ederim."

WhatsApp Image 2021-07-17 at 19.10.25.jpeg

Fatmanur A.

Sağlık meslek lisesi mezunu olmam dolayısıyla  fazla olan eksiklerimi kısa bir sürede kapatmamda çok yardımcı oldular. Gerek ders anlatımı gerek öğrenci koçluğu yönünden çok desteklerini gördüm.

WhatsApp Image 2021-07-17 at 22.42.48.jpeg

Ece Deniz Ö.

Lise son sınıftaydım bu sene. Sınavın son gününe kadar ve sınavdan sonra çok ilgiliydiler. Üzerimde emekleri çok. Eğitimin yanı sıra beni sürekli motive ederek sınav stresimi de  azalttılar . Teşekkürler.

WhatsApp Image 2021-07-17 at 17.52.08.jpeg

Ali G.

"YKS'ye Hedef Akran'ımın danışmanlığında hazırlandım. Zaman zaman azalan çalışma motivasyonumu arttırmamda bana çok destek oldu."

BİZE ULAŞIN

We'd love to hear from you

Tel: +90(551)5509242

Marble Surface
  • Instagram

Takipte Kalın!

Keyboard and Mouse
  • YouTube

Takipte Kalın!

İletişim
bottom of page